Máte záujem o tanečné vystúpenie?

Pozrite si čo všetko vám požeme ponúknuť…

Klasické country tance

Country tance sú neoddeliteľnou súčasťou každého správneho country bálu... Náš repertoár obsahuje 12 tancov, pre 4 až 8 tanečníkov.

Moderné country tance a line dancing

Vývoj je nezastaviteľný aj na poli country tancovania. Moderné country je dynamickejšie a farebnejšie, ale stále si zachováva svoj nezameniteľný "západný" šarm... Náš repertoár obsahuje 7 tancov, pre 6 až 12 tanečníkov.

Kankán

Krásne devy, dlhé sukne, zvodné pančuchy, perá vo vlasoch... Francúzsky kankán je jednoducho klasika, ktorá by nemala chýbať na žiadnom poriadnom plese či countrybále... Tanec Kankán pre 4 až 6 tanečníčok. Cca 2 minúty.

Charleston

Fuerat aestu carentem habentia spectent tonitrua mutastis locavit liberioris inistra possedit.

Country step - clogging

Podkutí stepári sú teraz v kurze, a preto by nemali chýbať na žiadnej akcii. Náš repertoár obsahuje 8 tancov, pre 2 až 10 tanečníkov.

Klasický step

Kto by sa nechcel vrátiť späť v čase do dôb kedy žiarili legendárny Ginger a Fred? Pripravili sme pre vás 2 tance ktoré vás na chvíľku prenesú do prvej polovice 20teho storočia

Line dancing - učenie

O tom, že naučiť sa tancovať jednoduché country tančeky nie je vôbec problém, vás radi presvedčia naši skúsení lektori. Výuka jedného tanca trvá cca 15 minút a zvládnu ho aj úplní začiatočníci. K dispozícii je 8 tancov na učenie.

Pripravujete kultúrne podujatie?

Náš program sa hodí takmer všade. či už je to festival, country bál, ples, oslava alebo firemný večierok.

  • Počet tanečníkov: 4-10
  • Počet vstupov: 1-6
  • Dĺžka vstupu: 2-10 minút

Potrebujete viac info, alebo rovno termín?
Napíšte nám na maryland@centrum.sk